d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Care Ma Poate > Ajuta Pls Xd
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
Feb 22 2009 11:48am
deci pana acuma mergea foarte diablo si cand am vrut sa dau connect b.net imi zice Checking version si dupa unable to identify verson ....indentify your aplication version... versiunea mea este 1.12 si mergea foarte bine pana azi tongue.gif
care ma poate ajuta pls xD ...am dezinstalat diablo dar tot nu merge : (
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 22 2009 12:00pm
ai vista? asigura-te ca ruleszi diablo "as administrator" , si in compatibility mode cu 98/Me/Xp.
ai folosit ceva "programele" ilegale ? daca da, delete la toate, unistall la duablo si run antivirus .

incearca aici daca nu merge nimic : General Help (in engleza desigur)
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Feb 22 2009 12:25pm
Quote (NimeniAltu @ Sun, 22 Feb 2009, 18:48)
deci pana acuma mergea foarte diablo si cand am vrut sa dau connect b.net  imi zice Checking version si dupa unable to identify verson ....indentify your aplication version... versiunea mea este 1.12 si mergea foarte bine pana azi tongue.gif
care ma poate ajuta pls xD ...am  dezinstalat diablo dar tot nu merge : (


am patit si eu de cateva ori asta smile.gif eu reinstalam diablo alta solutie nu am gasit smile.gif iara dupa ce am formatat pc`ul merge perfect tongue.gif
Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
Feb 22 2009 12:26pm
Quote (Xixina @ Sun, Feb 22 2009, 06:25pm)
am patit si eu de cateva ori asta smile.gif eu reinstalam diablo alta solutie nu am gasit smile.gif iara dupa ce am formatat pc`ul merge perfect tongue.gif


am reinstalat si yo jocu dar tot nu merge sad.gif mi-e lene sa il formatez smile.gif))
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Feb 22 2009 12:34pm
Quote (NimeniAltu @ Sun, 22 Feb 2009, 20:26)
am reinstalat si yo jocu dar tot nu merge sad.gif mi-e lene sa il formatez smile.gif))


incearca sa iei patchu de pe net de la battel net si sa dai un update !
Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
Feb 22 2009 12:35pm
Quote (spyzimbru @ Sun, Feb 22 2009, 06:34pm)
incearca sa iei patchu de pe net de la battel net si sa dai un update !


pey patchu este luat de pe un site ca nu mai am cd original mi s-a spart mai de mult in cd-rom si tot jocu este instalat din imagini dar a mers vreo o luna pana azi xD
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Feb 22 2009 12:58pm
Quote (NimeniAltu @ Sun, 22 Feb 2009, 19:26)
am reinstalat si yo jocu dar tot nu merge sad.gif mi-e lene sa il formatez smile.gif))


mie cand il reinstalam mergea .. acum nu`s ce o avea..
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Feb 23 2009 05:27am
Quote (NimeniAltu @ Sun, 22 Feb 2009, 19:35)
pey patchu este luat de pe un site ca nu mai am cd original mi s-a spart mai de mult in cd-rom si tot jocu este instalat din imagini dar a mers vreo o luna pana azi xD


hmm cine esti? ce acc ai sau ai avut in joc pana aku? smile.gif) stiu si eu pe cineva careia i sa spart CD'ul in unitate incercand sa reinstaleze d2 ca sa puna bot =))
Member
Posts: 10,092
Joined: Jun 25 2008
Gold: 1.55
Feb 24 2009 01:23pm
Quote (garcea @ Mon, Feb 23 2009, 11:27am)
hmm cine esti? ce acc ai sau ai avut in joc pana aku? smile.gif) stiu si eu pe cineva careia i sa spart CD'ul in unitate incercand sa reinstaleze d2 ca sa puna bot =))


pe net am :spadasinul2 si Haplea XDD nu sunt eu acela ;p
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Feb 26 2009 07:45pm
incearca sa il instalezi in alta locatie wink.gif iti updateurile de pe site oficial si tre sa iti mearga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll