La partea cu "gangsterii" au fost din totdeauna in romania numai ca pana acum aveau cutite si pumni ,
furau de la oamenii de pe strada sau spargeau sedii valutare dar acu banci si baze militare.
Este acelasi lucru , eu chiar ma asteptam cand o sa apara armele si la noi ca sunt destul de ieftine
Si la partea cu scolile nu o sa ma surprinda daca o sa zica astia ca se impusca pe acolo , la ei (americani) " din dragoste " la noi " ca sunt eu smecher ".
Si nu nu am incredere in politie sunt praf organizati. Eu chiar sunt in dubii daca sa ma duc sa imi iau un permis de porta arma "gloante cauciuc" sau nu.
Din cate am inteles ai nevoie de : Copie buletin , cazier , si o foaie de la ei sa o completezi si in 30 de zile ai permisu !
Scuzati romana dar scriu doar cu o mana ca sunt taiat la dreapta

! Nu dintro bataie sau ceva !
This post was edited by spyzimbru on Feb 17 2009 04:24am