d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Si Ne-am Luat-o De La Croati > :)
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 11 2009 03:31pm
ro 1 - 2 Cro

pareri ? analize detaliate ale meciului? rofl.gif
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Feb 11 2009 04:30pm
nu m-am uitat deci nu comentez !! oricum sa zicem ca ne pastram pt meciul oficial tongue.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Feb 11 2009 08:19pm
noi am jucat mai frumos , ei mai eficient smile.gif . primul lor gol era megaparabil , doar ca pisica se uita dupa porumbei ,iar al doilea s-a luat din greseala , pentru ca nu s-a sarit dupa minge , doar s-a intins piciorul . DACA ERA MUTU SI CHIVU II BATEAM rofl.gif
Member
Posts: 4,374
Joined: Nov 14 2007
Gold: 4.00
Feb 12 2009 01:04am
Quote (Taiko @ Thu, Feb 12 2009, 03:19am)
noi am jucat mai frumos , ei mai eficient smile.gif .  primul lor gol era megaparabil , doar ca pisica se uita dupa porumbei ,iar al doilea s-a luat din greseala , pentru ca  nu s-a sarit dupa minge , doar s-a intins piciorul  .  DACA ERA MUTU SI CHIVU II BATEAM rofl.gif


Vorba lu' Nea Sandu "Ne-au batut cu 2 autogoluri" smile.gif)
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Feb 12 2009 08:25am
au jucat fotbal?
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Feb 12 2009 08:49am
Quote (Serj_Tankian @ Thu, Feb 12 2009, 02:25pm)
au jucat fotbal?


buna asta adi, poti sa zici k au fost decat niste jaloane ....
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 12 2009 10:55am
Quote (Serj_Tankian @ Thu, 12 Feb 2009, 16:25)
au jucat fotbal?


da ma nene, l-am vazut io cu ochii mei pe banel cum alerga 12 mile pe teren, deci trebe sa fi fost fotbal
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 12 2009 12:32pm
Quote (MrDjBthu @ Thu, Feb 12 2009, 06:55pm)
da ma nene, l-am vazut io cu ochii mei pe banel cum alerga 12 mile pe teren, deci trebe sa fi fost fotbal


era 100m garduri cu retur Razvane . rofl.gif
stii cu me Banel , dezorientat, cand facea 100m zicea.."hopa stai ca dincolo e poarta la care eu trebuie sa ajung" si tot asa pana a facut cele 12 mile
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 13 2009 03:57am
Quote (Arx_X @ Thu, 12 Feb 2009, 20:32)
era 100m garduri cu retur Razvane . rofl.gif
stii cu me Banel , dezorientat, cand facea 100m zicea.."hopa stai ca dincolo e poarta la care eu trebuie sa ajung" si tot asa pana a facut cele 12 mile


nu conteaza, banel a alergat si chiar tu ai zis ca spre o poarta ^^
deci a fost fotbal, cel puting pentru croati rofl.gif
subtire meciu oricum
Member
Posts: 107,410
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Feb 13 2009 08:00pm
da clar
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll