Quote (Arx_X @ Fri, Jan 30 2009, 05:43pm)
delete la toate fisierele bncache din folderul cu diablo
de ex, daca ai instalat in c:\Prog Files\Diablo II , mergi frumos si vezi cate sunt
poti sa le stergi pe toate, ca apar ele pe rand ; asta e rezolvarea si in cazul in care aveti drop la game dupa 15-20 secunde
cam asa ceva....
tagged e cand iti da drop si nu poti crea ptr 5 min