Quote (korekale @ Tue, Jan 20 2009, 01:34pm)
dap e bine

!!
eu si acu regret ca m-am apucat de mic sa fumez
io fumez numa ce primesc de la altii
de 5 ani
nu-mi iau tigari , eventual cumpar cuiva un pachet si ii cer din cand in cand
si uite asa fumez la fel , dupa atata ani , cate 0-3 tigari pe zi , si daca nu vreau nu fumez . dar imi place , e cool

))))))))
de fapt mint . cand lucrez de noapte , o saptamana, imi iau un pack . si ma tine 7 zile .
si in orice caz , narghileaua RULZ!!