d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Care Va Jucati Pe > Postati Repede
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,864
Joined: Nov 21 2007
Gold: 170.00
Jan 20 2009 05:23am
pe Softcore Europe Ladder?

ziceti
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jan 20 2009 05:29am
io mi-am facut un hammer , da nu ma prea joc cu el . sta la expirat . cred ca se mai joaca radu (dyca) si UGTM cu el ..
Member
Posts: 1,864
Joined: Nov 21 2007
Gold: 170.00
Jan 20 2009 05:30am
Quote (Taiko @ Tue, 20 Jan 2009, 11:29)
io mi-am facut un hammer , da nu ma prea joc cu el . sta la expirat  . cred ca se mai joaca radu (dyca) si UGTM cu el  ..


biggrin.gif ! nu il mai invata pe dyca la prostii tongue.gif trimitel la scoala sa mai lase d2 smile.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jan 20 2009 05:32am
hahah . i-am zis sa nu mai fumeze asa ca am o bulina alba , nu ? smile.gif))))
Member
Posts: 1,864
Joined: Nov 21 2007
Gold: 170.00
Jan 20 2009 05:34am
Quote (Taiko @ Tue, 20 Jan 2009, 11:32)
hahah  . i-am zis sa nu mai fumeze asa ca am o bulina alba , nu ? smile.gif))))


dap e bine biggrin.gif !!

eu si acu regret ca m-am apucat de mic sa fumez

This post was edited by korekale on Jan 20 2009 05:34am
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Jan 20 2009 06:52am
Quote (korekale @ Tue, Jan 20 2009, 11:34am)
dap e bine biggrin.gif !!

eu si acu regret ca m-am apucat de mic sa fumez


hai pe hc radule facem niste ls niste fg asa lejer wink.gif

This post was edited by kelz0 on Jan 20 2009 06:52am
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jan 20 2009 07:59am
Quote (korekale @ Tue, Jan 20 2009, 01:34pm)
dap e bine biggrin.gif !!

eu si acu regret ca m-am apucat de mic sa fumez


io fumez numa ce primesc de la altii
de 5 ani rofl.gif
nu-mi iau tigari , eventual cumpar cuiva un pachet si ii cer din cand in cand tongue.gif
si uite asa fumez la fel , dupa atata ani , cate 0-3 tigari pe zi , si daca nu vreau nu fumez . dar imi place , e cool smile.gif))))))))
de fapt mint . cand lucrez de noapte , o saptamana, imi iau un pack . si ma tine 7 zile .

si in orice caz , narghileaua RULZ!!
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 20 2009 09:31am
fumatul dauneaza grav sanatatii !

nimeni nu ia in seama aceste avertismente de pe pachetele de tigari, oare le-au pus acolo scrise numai de trilu lilu ?

eu nu fumez. am fumat, m-am lasat acum vre-un an, bagam marlboro lights dar fara sa le trag in piept (marlboro lights pentru ca fac cel mai mult fum si sunt smecher cu fumu).

nu mai dau banii pe tigari, mai bine imi cumpar cola, si acum sunt dependent de cola, m-am si ingrasat de la atata suc ! laugh.gif
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Feb 2 2009 11:51pm
Quote (the_rest @ Tue, 20 Jan 2009, 16:31)
fumatul dauneaza grav sanatatii !

nimeni nu ia in seama aceste avertismente de pe pachetele de tigari, oare le-au pus acolo scrise numai de trilu lilu ?

eu nu fumez. am fumat, m-am lasat acum vre-un an, bagam marlboro lights dar fara sa le trag in piept (marlboro lights pentru ca fac cel mai mult fum si sunt smecher cu fumu).

nu mai dau banii pe tigari, mai bine imi cumpar cola, si acum sunt dependent de cola, m-am si ingrasat de la atata suc ! laugh.gif


hai frate rup scaunu de ras smile.gif)
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 3 2009 08:33am
Quote (alexcata2004 @ Tue, Feb 3 2009, 07:51am)
hai frate rup scaunu de ras smile.gif)


vouch
bai the rest eu nush knd trageam in gat [ am tras vreo 3 zile k nu stiam ] fumam doar 1 pe zi nu aveam dependenta iar tu vrei sa zici k 1 an ai tras numai in gat?
bea cola pana faci cancer prietene

app alex degeaba miai zis , sorry ^^
am si narghilea dar plm doar nu iei narghileaua k tn pe strada smile.gif)

This post was edited by DyCa4EveR on Feb 3 2009 08:34am
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll