Quote (Taiko @ Tue, 13 Jan 2009, 04:43)
mai.. am jucat io worms acu muuuulta vreme . se poate juca si "pe net" ?
adica sa ti-o dau tie la caca ?

se poate juca pe net, aici nu ii battlenet ii Wormnet

dar tre neaparat sa ai New Edition poti sa il iei de pe filelist , daca nu ai cont iti zic contu si parola mea
This post was edited by GriffonsEye on Jan 12 2009 09:48pm