@ sibiu - fac branza buna

o branza veche de oaie, yummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
si mai e un restaurant la Ocna Sibiului daca zic bine, e unu care treci peste o cale ferata, pe la iesire din oras, daca-mi mai aduc bine minte. acolo g00d f00d
This post was edited by rizwan on Jan 6 2009 01:05pm