bata-te zeii , drept ii ca nu m-am uitat nici io

))) . ma gandeam ca faci si tu gura ca o muierusca sau iti faci thread ca asa e normal
Asa cu 2 zile intarziere , sa fii sanatos, iubit , s-ai noroc si sa-ti creasca penisul . Si sa nu-ti moara caracterele la ls

)
Umm..ma refer la Arx_X in caz ca nu v-ati prins din prima ..
This post was edited by Taiko on Dec 31 2008 06:14am