BOC, BOC, BOC la usa ta, vreau sa va urez ceva
Va doresc sa fiti NASTASE, s-aveti kte 4 case,
Va urez sa fiti VIDEANU, sa vindeti borduri tot anu,
Sa fiti mai isteti k GEOANA, si la bani peste PRIGOANA,
Si sa beti tuica cu toiu, ca nea NICU VACAROIU
asta am avut de spus
La Multi Ani
This post was edited by ForestGump on Dec 31 2008 12:14pm