Quote (kelz0 @ Fri, Dec 26 2008, 09:43pm)
nu ofc si ceilalati care evitati acest topic sunteti niste cocalari

normal nam 1 manea in hardul de 250 gb..
ii evitp e manelisti sunt niste pesosane care stiu decat sa asculte manele la telefon d&g and masa etcccc no commnet

)))))
umpic luat flama , dactilografie rapida cip ce stii tu:D