Quote (TheElderGod @ Mon, Dec 22 2008, 12:37pm)
imi distruge contu asta usor cate usor

!!
daca mai are cineva idee cum sa imi recuperez contu ziceti !!
apropo inca nici un relpy de la Gary

!
nu mai ai email sa iti recuperezi parola ? ca si cum ai avea parola pierduta ... nu se poate ?
altadata sa nu mai pierzi conturi ca vezi ca naspa e