Quote (Xixina @ Mon, 15 Dec 2008, 22:19)
Copii ati citit "Capra cu 3 iezi?" - Daaaaaaa...!!!!!!(raspunde clasa). - Tu, asta mic din prima banca, ia spune-ne cati iezi avea capra...? - Pai povestea se cheama "Capra cu 3 iezi", nu? - Da - Si acum ma intrebati "cati iezi avea capra"? - Da.. - TREI,...in PUL* mea....!!!!!!!!!!! - Despot, iesi afara, sa vii cu parintii la scoala .)))))))) HAAHHAHAAHAHAHA ahhahahaa
el se referea k are 3 si inca trei is pe pul* lu taksu

)
si inca unu era in pantofu lu' nenea Bush
This post was edited by garcea on Dec 15 2008 05:13pm