d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Lol Minunat Banc Merita Topic
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 15 2008 03:19pm
Copii ati citit "Capra cu 3 iezi?" - Daaaaaaa...!!!!!!(raspunde clasa). - Tu, asta mic din prima banca, ia spune-ne cati iezi avea capra...? - Pai povestea se cheama "Capra cu 3 iezi", nu? - Da - Si acum ma intrebati "cati iezi avea capra"? - Da.. - TREI,...in PUL* mea....!!!!!!!!!!! - Despot, iesi afara, sa vii cu parintii la scoala .)))))))) HAAHHAHAAHAHAHA ahhahahaa
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Dec 15 2008 04:29pm
lolz ...

mai era si un interviu de la U tv care era o terminata care vb cu ala de la vita de vie si ala o intreaba cate formatii va canta si aia rasp 3 in pula mea =))
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Dec 15 2008 05:10pm
Quote (Xixina @ Mon, 15 Dec 2008, 22:19)
Copii ati citit "Capra cu 3 iezi?" - Daaaaaaa...!!!!!!(raspunde clasa). - Tu, asta mic din prima banca, ia spune-ne cati iezi avea capra...? - Pai povestea se cheama "Capra cu 3 iezi", nu? - Da - Si acum ma intrebati "cati iezi avea capra"? - Da.. - TREI,...in PUL*  mea....!!!!!!!!!!! - Despot, iesi afara, sa vii cu parintii la scoala  .)))))))) HAAHHAHAAHAHAHA ahhahahaa


el se referea k are 3 si inca trei is pe pul* lu taksu smile.gif)
si inca unu era in pantofu lu' nenea Bush


This post was edited by garcea on Dec 15 2008 05:13pm
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Dec 15 2008 09:38pm
Quote (kelz0 @ Mon, 15 Dec 2008, 23:29)
lolz ...

mai era si un interviu de la U tv care era o terminata care vb cu ala de la vita de vie si ala  o intreaba cate formatii va canta si aia rasp 3 in pula mea =))


pai de acolo e facut bancu = ))))))
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Dec 16 2008 07:11am
Mai e unu cu capra cu 3 iezi :
Renoveaza capra casa pune fainta gresie si usa noua,capra pleaca la cumparaturi si le spune iezilor aveti grija sa nu deschideti la nimeni cand sun eu zic parola ''Sugeti Tzatza'' si lupul era dupa colt si a auzit.Pleaca capra si repede vine Lupu la usa si bate la care iezi spun zi parola la care lupu Sugeti Tzatza dar iezi de acolo : Lupule sug* p*** ca ne am pus vizor! smile.gif)))))))
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Dec 16 2008 07:18am
Quote (DanyTheDog @ Tue, 16 Dec 2008, 14:11)
Mai e unu cu capra cu 3 iezi :
Renoveaza capra casa pune fainta gresie si usa noua,capra pleaca la cumparaturi si le spune iezilor aveti grija sa nu deschideti la nimeni cand sun eu zic parola ''Sugeti Tzatza'' si lupul era dupa colt si a auzit.Pleaca capra si repede vine Lupu la usa si bate la care iezi spun zi parola la care lupu Sugeti Tzatza dar iezi de acolo : Lupule sug* p*** ca ne am  pus vizor! smile.gif)))))))


ooofc =)))))) smile.gif)
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll