mie nici macar nu mi-o zis ca am fost muscat
mi-o dat numa mesajul
Acum transformă-te singur într-un Vampir şi joacă! Click aici!]
kkt
oricum , joculetul e fain , dar merita sa ai premium . Io jucam anul trecut , am un vampir de lvl 50 pe server 1 .. cel .co.uk