d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Intrebare
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33
Joined: Dec 6 2008
Gold: 0.00
Dec 8 2008 06:47am
Am si eu o intrebare:exista pe acest forum un om care are o viatza si care stie ce este aia viatza sau un om care stie si altceva inafara sa asc melodi de jale?.....daca da gg daca nu get a fucking life
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Dec 8 2008 06:49am
laugh.gif sal mr moderone
Member
Posts: 33
Joined: Dec 6 2008
Gold: 0.00
Dec 8 2008 06:52am
sal sal.....imi dai dreptate?
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Dec 8 2008 07:01am
defapt 60% au deja copiii/familie/masina/vila si o slujba decenta, 30% sunt cei ca tine..care sufera pe forum cat de perfecta e viata lor, cat de mult fumeaza iarba si cat de no-liferi sunt cei din jurul lui. SI restu de 10% sunt cei care isi vad de jocul/combinatia lui.. razand de un ratat care, cauta atentie pe forum pentru ca e prea perfect in real life.

This post was edited by napsterz0r on Dec 8 2008 07:02am
Member
Posts: 33
Joined: Dec 6 2008
Gold: 0.00
Dec 8 2008 07:07am
Quote (napsterz0r @ Mon, Dec 8 2008, 02:01pm)
defapt 60% au deja copiii/familie/masina/vila si o slujba decenta, 30% sunt cei ca tine..care sufera pe forum cat de perfecta e viata lor, cat de mult fumeaza iarba si cat de no-liferi sunt cei din jurul lui. SI restu de 10% sunt cei care isi vad de jocul/combinatia lui.. razand de un ratat care, cauta atentie pe forum pentru ca e prea perfect in real life.


gresit 60% sunt aia care stiu ce e aia viatza 20% sunt aia care stiu doar sa zica dute naibi 10%sunt aia care au o slujba 10% sunt fraieri gent bfrulz sau taiko care asc melodi de jale si se dau mari ca lucreaza la upc sau la alte fire si te ameninta ca iti taie netu daca il injuri....si app nu caut atentie pe forum caut doar oameni care nu sunt no liferi si care poti avea o discutie cu ei fara sa iti zica dute naibi de prost ca ai numai 2 la sc....si in categoria asta sa speram ca nu te incluzi si u fara suparare wink.gif wink.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Dec 8 2008 07:09am
Quote (moderone @ Mon, 8 Dec 2008, 14:07)
gresit 60% sunt aia care stiu ce e aia viatza  20% sunt aia care stiu doar sa zica dute naibi 10%sunt aia care au o slujba 10% sunt fraieri gent bfrulz sau taiko care asc melodi de jale si se dau mari ca lucreaza la upc sau la alte fire si te ameninta ca iti taie netu daca il injuri....si app nu caut atentie pe forum caut doar oameni care nu sunt no liferi si care poti avea o discutie cu ei fara sa iti zica dute naibi de prost ca ai numai 2 la sc....si in categoria asta sa speram ca nu te incluzi si u fara suparare    wink.gif  wink.gif


ai citit ultimele tale Replay-uri? cum vrei tu sa faci conversatie asa?
Member
Posts: 33
Joined: Dec 6 2008
Gold: 0.00
Dec 8 2008 07:11am
cn a zis ca vreau sa fac confersatie? vreau sa gasesc pe cineva care stie sa zica si altceva nu numai dute naibi gand o sa gasesc atunci o sa am ce vb cu el
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Dec 8 2008 07:36am
pana atunci injurai smile.gif)))
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Dec 8 2008 09:54am
ba q mine ai ce ai macarone .. da q Taiko ce ai .. k omu nu kred k tzia zis nimik ....asha k numai judeca oamenii dupa ce melodii asculta sau dupa Unde lucreaza ....
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Dec 8 2008 10:04am
Quote (napsterz0r @ Mon, 8 Dec 2008, 14:01)
defapt 60% au deja copiii/familie/masina/vila si o slujba decenta, 30% sunt cei ca tine..care sufera pe forum cat de perfecta e viata lor, cat de mult fumeaza iarba si cat de no-liferi sunt cei din jurul lui. SI restu de 10% sunt cei care isi vad de jocul/combinatia lui.. razand de un ratat care, cauta atentie pe forum pentru ca e prea perfect in real life.


vouch!

Quote (moderone @ Mon, 8 Dec 2008, 13:47)
Am si eu o intrebare:exista pe acest forum un om care are o viatza si care stie ce este aia viatza sau un om care stie si altceva inafara sa asc melodi de jale?.....daca da gg daca nu get a fucking life


ce pot zice? .. daca tu existi pe forum gg atunci .. din ce zicea napstez0r fumezi iarba sau.. plm.. tu kiar crezi k interesaza pe cineva?.. si eu fumez iarba .. e vreo problema?
nu vad de ce un fraier ca tine tre sa ne strice buna dispozitie..
ai enumerat dusmani-i ok.. poti sa enumerezi si prietenii? "si daca spui cipy si inkizi paracteza e clar" :rolf:

This post was edited by garcea on Dec 8 2008 10:07am
Go Back To Romanian Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll