Quote (moderone @ Sun, Dec 7 2008, 04:48am)
si daca am vrut sa zic cv care e problema?
Care e problema? Numa tu si inca vre 2-3 care sunteti nesimtiti si injurati aiurea! Ce rezolvi ma ai crezut ca ne sperii cu atatea injuraturi?
SIncer mi-au picat pantaloni de pe mine cand am vazut cum vb prin topicuri de frica normal

si u crezi ca iti va posta careva aici?
Stai chill si veziti de treaba ta ca nu mai avem nevoie de ''Paraziti'' pe site ca avem destui care sa ne faca de rusine.
Regard's Dany.