Quote (Taiko @ Fri, Dec 5 2008, 09:08pm)
craciun : probabil shed cu prieteni la un pahar de vorba
Anu nou .. alaltaieri am aflat ca n-o sa fiu de noapte la lucru , ieeee . asa ca o sa shed cu prieteni
si o sa asc melodi de jale sau o sa te faci praf ca ai baut multa bere fara alcool nui viatza frumoasa:lol: