d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Buna Seara! Unde Pot Gasi Si Eu Un Guide In Lb Rom > Pt Jocul Ladder Slasher
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 4
Joined: Nov 5 2008
Gold: 0.00
Nov 5 2008 11:22am
As vrea sa incerc si eu acest joc si cateva chestii elementare despre RPG-ul acest mi-ar fii de utile . Daca este pe undeva vreun guide sau un tutorial in lb romana va rog sa imi spuneti si mie unde il pot gasi . Multumesc !
Mi-am facut un caracter ( magician ) si am pus toate punctele in INT . Daca ai mana mare poti sa iti faci un fel de sorc pe ES ca in d2 ?
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Nov 5 2008 12:37pm
Ai aici cateva ghiduri in romana.
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=10906178&view=findpost&p=121276392

Presupun ca vorbesti de LadderSlasher da?
Banned
Posts: 4
Joined: Nov 5 2008
Gold: 0.00
Nov 5 2008 01:38pm
Quote (rizwan @ Wed, Nov 5 2008, 06:37pm)
Ai aici cateva ghiduri in romana.
<A target=_blank href="http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=10906178&view=findpost&p=121276392">http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=10906178&view=findpost&p=121276392</A>

Presupun ca vorbesti de LadderSlasher da?


Multumesc frumos.
Member
Posts: 1,535
Joined: Dec 20 2005
Gold: 1.00
Nov 8 2008 07:35pm
un joc foarte complex
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 9 2008 08:29am
Quote (Romania_d2jsp @ Wed, Nov 5 2008, 05:22pm)
As vrea sa incerc si eu acest joc si cateva chestii elementare despre RPG-ul acest  mi-ar fii de utile . Daca este pe undeva vreun guide sau un tutorial in lb romana va rog sa imi spuneti si mie unde il pot gasi . Multumesc !
Mi-am facut un caracter ( magician ) si am pus toate punctele in INT . Daca ai mana mare poti sa iti faci un fel de sorc pe ES ca in d2 ?


eventual poti citi manualul jocului, eu cand am cumparat jocul avea in carcasa un manual in limba romana
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll