Quote (MrDjBthu @ Wed, Nov 5 2008, 10:49am)
stim si pacat, ca cfr a jucat cat de cat ok. la 1-1 daca reuseau sa inscrie altfel s-ar fi terminat.
diferenta mi se pare ca a fost facuta de calitatea jucatorilor.
Din pacate da

Au avut linia de mijloc mult peste a noastra

Oricum sunt sanse la calificare in optimi
Acum s-a "nasolit" si mai rau grupa
Ofc