d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Ziceti Sa Facem Un Guild Numai Al Nostru > ?
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,374
Joined: Nov 14 2007
Gold: 4.00
Nov 2 2008 05:48pm
topic
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 3 2008 01:02am
doneaza fg si fac eu un guild numai al nostru=)
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Nov 3 2008 01:30am
daca gasesti oameni peste 10 suflete fac eu guild smile.gif
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 3 2008 01:54am
poti sa incerci>>cumpara un guild.

Cam toti jucatorii seriosi pe care ii cunosc sunt in guilde din care nu prea doaresc sa plece biggrin.gif

Dar...toate au in inceput.

Succes !
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 3 2008 03:24am
s-a mai vorbit de sute si sute si sute si sute si sute de ori......................

ti se pare ca s-a concretizat ceva ? nici nu se va intampla.


calitate >> cantitate

This post was edited by MrDjBthu on Nov 3 2008 03:24am
Member
Posts: 4,374
Joined: Nov 14 2007
Gold: 4.00
Nov 3 2008 06:24am
Quote (MrDjBthu @ Mon, Nov 3 2008, 10:24am)
s-a mai vorbit de sute si sute si sute si sute si sute de ori......................

ti se pare ca s-a concretizat ceva ? nici nu se va intampla.


calitate >> cantitate


eu cred ca se poate realiza

Quote (FLOKING24 @ Mon, Nov 3 2008, 08:54am)
poti sa incerci>>cumpara un guild.

Cam toti jucatorii seriosi pe care ii cunosc sunt in guilde din care nu prea doaresc sa plece  biggrin.gif

Dar...toate au in inceput.

Succes !


toate au inceput, exact biggrin.gif

Quote (rusclaudiualin @ Mon, Nov 3 2008, 08:30am)
daca gasesti oameni peste 10 suflete fac eu guild smile.gif


nu cred ca ar fi problema bad guardian biggrin.gif

Quote (napsterz0r @ Mon, Nov 3 2008, 08:02am)
doneaza fg si fac eu un guild numai al nostru=)


3j71n3b00n , a stat mada si s-a gandit smile.gif)
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 3 2008 07:33am
doneaza fg si O SA ZIC ca fac eu un guild numai al nostru=)

l-am corectat pe mada
rofl.gif
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll