d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Nu Mai Joaca Nimeni Wow? > =achievement=
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Oct 30 2008 07:11am
Mai am 50.000 de puncte de experienta si fac al doilea level 70 character.


Am descoperit ca pe serverul pe care jucam una dintre cele mai vechi guild-uri este una de romani.

Avem peste 40 romani cu caractere de 70 si e super distractiv

Facem raiduri, pvp si avem o data la 2 saptamani intalnire la carciuma smile.gif

Am fost incantat sa vad ca eu desi am 24 de ani sunt cel mai mic de acolo si ca sunt persoane care au copii de varsta mea care joaca wow smile.gif


Guild -> Blood Guard
Realm : Defias brotehrhood
type: RPPVP


Care vrea sa se distreze e invitat sa se alature smile.gif
Avem si fete laugh.gif
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Oct 30 2008 01:18pm
Eu mai joc pe Sylvanas de cateva luni. Am un warrior de 70 si un priest de 4x. Am vrut sa fac priestu 70 pana cand apare WOTLK dar nu am reusit, n-am avut timp.
Abea astept WOTLK tongue.gif
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Oct 30 2008 01:41pm
Quote (rizwan @ Thu, 30 Oct 2008, 21:18)
Eu mai joc pe Sylvanas de cateva luni. Am un warrior de 70 si un priest de 4x. Am vrut sa fac priestu 70 pana cand apare WOTLK dar nu am reusit, n-am avut timp.
Abea astept WOTLK tongue.gif


transfer sa vezi distractie wink.gif

server -> Defias Brotherhood horde side
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Oct 30 2008 03:11pm
RPPVP ?????
scuze dar rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Oct 31 2008 12:24am
e mixt

nu stiu daca intelegi ca se face cam orice acolo doar ca nu ai voie sa iti pui nume precum : FOckurdoter sau ceva stupid precum in cele pvp

nu e rp nici 10 % smile.gif
doar formalitate
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Oct 31 2008 11:26am
N-am calcat in toata cariera mea de wow pe un server rppvp, habar n-am cu ce se mananca, am inteles ca ar fi altfel ca si play si multa vorbarie, probabil trebuie sa-ti placa. Eu prefer sa omor mobii si sa vorbesc mai putin. Tine de fiecare.
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Oct 31 2008 12:50pm
Quote (mmc01 @ Fri, 31 Oct 2008, 19:26)
N-am calcat in toata cariera mea de wow pe un server rppvp, habar n-am cu ce se mananca, am inteles ca ar fi altfel ca si play si multa vorbarie, probabil trebuie sa-ti placa. Eu prefer sa omor mobii si sa vorbesc mai putin. Tine de fiecare.


Intra ca sa iti dai seama ca nu e diferenta. Am jucat 2 luni pe un server de pvp inainte si am ajuns pe serverul asta pt ca juca un amic de-al meu aici.

cea mai mare diferenta o consta numele caracterului ca nu poti sa iti pui ce vrei tu ci trebuie sa fie distinct si sa nu denote violenta sau caractere reale sau fictive. Trebuie sa fie ceva fantastic si personalizat.

La inceput mi-am pus Apocalypsday si mi l-au schimbat ca incalca politica rp. Dupa el mi-am ales Vlahus de la valahul si au zis ca e misto numele. E chestia ca e mai inovativ si nu poti sa pui nume precum Georgebush sau likemypussy ci doar nume inovative, speciale.
in rp nu poti ataca oriunde si mi se pare mai cool

Cand eram in celalalt server un level 70 ne omora pe capete si noi aveam level 1-5
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Oct 31 2008 01:39pm
icon_pointl.gif Neptulon.
Horde.
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Oct 31 2008 02:05pm
pe orice server de pvp nu te omoara la lvl 1-5 sau cat o fii decat daca esti iesit din zonele de singurata de langa marile orase.
pvp si rppvp au acelasi sistem de PVP
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Oct 31 2008 05:55pm
<- Sylvanas~

Horde ofc!
Go Back To Romanian Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll