d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > 2-1 > Keke
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Oct 26 2008 02:56pm
biggrin.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Oct 26 2008 05:15pm
foarte tare frate.
pe bune, astia mai si pierd ???
nu de alta da acum erau lideri daca nu aveau -6 puncte.... ce bou a fost iancu....
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Oct 26 2008 05:55pm
dap pacat de alea -6 puncte dar asta este acuma sa traga si ei tare cine stie ce va iesi pana la urma..9 castigate 2 egaluri si 1 singura infrangere stam bine la capitolul asta e singura ce a pierdut decat un meci sa vedem ce facem acuma ca au ramas ceva meciuri tari de jucat si toate consecutive...
dar dupa cum zice iancu ca vrea in liga...nu are rost nu are experienta pt asa ceva...nu au fost in stare sa mearga in Uefa..pacat

This post was edited by DanyTheDog on Oct 26 2008 06:02pm
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Oct 27 2008 04:36am
-n-avem fata de liga . s-a vazut ce-am facut cu o echipa modesta de uefa smile.gif
-mai trebuie imbunatatit mult jocul ca sa fie cu adevarat o echipa , acum au jucat bine , dar nu joaca asa constant .
-bravo lor ca au castigat
-spor la mai multe biggrin.gif
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll