d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Steaua [3] - Lyon [5] > Atat Se Poate Momentan
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Oct 22 2008 12:49am
Prost nu au jucat, dar nu reusesc sa mentina ritmul impus de un asemenea meci.
Este ca in arena, cineva trebuie sa moara.
Iar Steaua nu e inca suficient pe puternica sa traiasca.
Mai incercam si altadata.
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Oct 22 2008 01:39am
sincer nu am vazut meciu .. ptr k dormeam .. dar bv lor ..sa ai 2 - 0 q lionu la pauza sua 2-1 .. e ceva ...
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Oct 22 2008 02:15am
imi pare rau de ei . mare pacat , sa conduci atat si s-o furi pana la urma . poate daca nu se accidenta ov petre nu iesea asa.. oricum , succes data viitoare
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Oct 22 2008 02:42am
huhu hand.gif

sa recunostem, Steaua, Dinamo, Rapid, marile rivale din Buc sunt substanta de contrast ..nu mai joaca asa cum eram obisnuiti
acum sunt la moda brichetele aruncate in terent pentru puncte, nu joc de echipa si munca sa iasa ceva
normal, in CL nu functioneaza brichetele deci se cam ingroasa treaba

sa speram ca CFR continua figura frumoasa si neasteptata si asta seara
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Oct 22 2008 03:47am
am iesit afara la 3-2 ptr steaua:))
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 22 2008 08:50am
mi se pare ca au jucat foarte prost

in prima repriza dupa cele doua goluri nu le iesea absolut nici o pasa, la mijlocul terenului nu exista steaua, erau numai in aparare si de acolo zbura cate o minge aiurea. Semedu nu numai ca zero, dar strica mingile bune. Al treilea gol stelist parca a fost un miracol.

in a doua repriza s-a vazut care echipa a fost cea mai buna, drept si scorul: meritat zic eu.
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Oct 22 2008 09:07am
prost nu au jucat ???
nu prost , infect!!
aia in 2 oameni faceau apararea de 4 a stelei din 5 pase.
au jucat infect. si inca putea sa fie mai mult de doar 5, ca doar in prima repriza am vazut eu 3-4 mari ocazii ratate de aia.

steaua a fost praf, ca de obicei.
si acu a plecat si laca, h3h3h3h3
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Oct 22 2008 09:39am
la cum au jucat semedo si arturo.. sa tot castigam
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Oct 22 2008 05:25pm
Quote (MrDjBthu @ Wed, 22 Oct 2008, 18:07)
prost nu au jucat ???
nu prost , infect!!
aia in 2 oameni faceau apararea de 4 a stelei din 5 pase.
au jucat infect. si inca putea sa fie mai mult de doar 5, ca doar in prima repriza am vazut eu 3-4 mari ocazii ratate de aia.

steaua a fost praf, ca de obicei.
si acu a plecat si laca, h3h3h3h3


l-am auzit pe borcea ca se pregateste de Champions League wink.gif
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Oct 23 2008 11:32am
Arturo / RADOI / dayro / semedo / capetanos / neaga / lovin / AFARA DIN GHENCEA cu toti cu BECALI ..
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll