d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania - Franta
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Oct 11 2008 01:42pm
2-1 deocamdata , vad ca nimeni n-a facut post tongue.gif

inainte de meci ma gandeam ca batem pe francezi , dar cu un 1-0 smile.gif) . sper sa nu mai dea nemernicii gol acuma sad.gif si sa-i dea cineva bine la glezne la Ribery smile.gif)))))))) (glumesc, ofc)

AUTOBAZA!!!!! e nevoie smile.gif)
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Oct 11 2008 02:12pm
Lobont cu pluta pe balta la pescuit? rofl.gif

2-2
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Oct 11 2008 02:40pm
inserami-as penisul .

rahat!! rofl.gif

fantastic , mai , cum nu pot sa tina de rezultat . iar eu personal nu vreau sa-l mai vad pe cocis in nationala. inafara de meciul ala cu germania el nu a mai fost jucator de nationala . ce face el poate la fel de bine sa faca multi alti mijlocasi . trebuie unul cu "spark" tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Oct 11 2008 03:10pm
da da, insera ce vrei da tot 2-2 ramane
cat despre monsieur Cocis.., necesita un debate de 2-3 pagini jsp ..sau pe scurt, bine cunoscutul "Lasa-ne"
oricum, Muresan >>>> restu..mutu absent, nemotivat, Chivu ..cu gandul la mujerea de acasa ..lobont cu ganful la mujerea lui Chivu s.a.m.d

macar e un pct acolo ,sa nu ne plangem k stam acasa cu 0 puncete rofl.gif (si da, ala a fost penalty devil.gif )
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Oct 11 2008 03:24pm
Quote (Arx_X @ Sat, Oct 11 2008, 11:10pm)
da da, insera ce vrei da tot 2-2 ramane
cat despre monsieur Cocis.., necesita un debate de 2-3 pagini jsp ..sau pe scurt, bine cunoscutul "Lasa-ne"
oricum, Muresan >>>> restu..mutu absent, nemotivat, Chivu ..cu gandul la mujerea de acasa ..lobont cu ganful la mujerea lui Chivu  s.a.m.d

macar e un pct acolo ,sa nu ne plangem k stam acasa cu 0 puncete rofl.gif (si da, ala a fost penalty devil.gif )


corect , muresan a jucat excelent . macar e o aditie f buna la echipa . sa-l bage pe bucur , bash poola , ca macar ala e motivat , si daca fuge si itoarce cum face la poli , poate face mai multe decat un Niculae sau Cocis , sau de-astia . Mutu nu , el are talent si oricand poate sa faca ceva neasteptat . dar Gigel munceste mult, un fel de Dorinel Munteanu dar atacant tongue.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Oct 12 2008 10:21am
Quote (Arx_X @ Sun, 12 Oct 2008, 00:10)
da da, insera ce vrei da tot 2-2 ramane
cat despre monsieur Cocis.., necesita un debate de 2-3 pagini jsp ..sau pe scurt, bine cunoscutul "Lasa-ne"
oricum, Muresan >>>> restu..mutu absent, nemotivat, Chivu ..cu gandul la mujerea de acasa ..lobont cu ganful la mujerea lui Chivu s.a.m.d

macar e un pct acolo ,sa nu ne plangem k stam acasa cu 0 puncete rofl.gif (si da, ala a fost penalty devil.gif )


bine zis dane, dar cu o exceptie: lobont e cu gandul la propria nevasta, ca d-abia s-a casatorit cu o tipa de afaceri, frumoasa femeia si cu bani , deci s-a scos ^^
si da , muresan a fost imperial.
daca mai joaca asa are sanse sa ajunga la interu lu murinho.
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Oct 12 2008 06:32pm
in locul lui Lobont nu? biggrin.gif
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Oct 12 2008 07:13pm
ce petarde :| 2 - 0 , 2 - 1 , 2 - 2 ... :| CUM ohmy.gif cand o sa avem si noi o ECHIPA NATIONALA .. .ca una de club avem ( STEAUA smile.gif ) hai fie .. si cfr ... biggrin.gif
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Oct 14 2008 10:51am
hmmm .. sincer lobontz are 20 % din golu ala luat de la 30 m .. ptr k .. eu joc fotbal de 11 ani .. bine nu la echipe deastea mari .. dar ce vreau sa zik .. e k in zona aia de unde a tras burduf ala .. smile.gif) acolo nu trebuia sa fie singur burduf .. ci sa fie q fundashu lanaga el .. k ade acolo ai 2 optziuni .. ori dai pase in tusha sa centreze ala ori tragi ... deci ... sa nu zik nimeni nimik de LOBBY k dak nu era el aqma noi ne uitam shi la europene shi la mondiale la tv ..
Member
Posts: 32,507
Joined: Jan 28 2007
Gold: 44,500.00
Oct 14 2008 02:24pm
kjj
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll