d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > E Posibil Asa Ceva??? > Interzis Minorilor Sub 18 Ani :d
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Oct 8 2008 06:26pm
Ce pot sa zic cum e posibil asa ceva sa pierzi bani TOT salariul ce trebuia luat pe data de 1 azi l-am luat si lam si pierdut cu tot cu plic si gura masi.
Nu mai pot de nervi bine inteles ca mi-am luat campi si am plecat de acasa sa nu aud gura lu nevstamea sau vb lui Razvan ''sa imi invineteasca ochii''. rofl.gif
CEL CARE I_A GASIT SA AIBE NUMA PARTE DE BINE SI NOROK DE ASTA IN VIATA!!!!! sa gaseasca cat mai multi sau daca i-au furat si eu nam simtit e si mai bine!!!!!!!!!!!
Vezi ce inseamna si mai zici ca nu iei masina ca am baut 2 beri, bagameash pwla in ea bere ca mai bine ma urcam la volan si era mai bine!!! dar cica sa fiu om corect OM al legi bagameash ceva in ea viata!!!
Bine totusi ca nu mi-am pierdut Capul OMG!!! ca era mai grav!

Scuzati cuvintele obscene dar is nervos,oricare ar face asta.

Ne auzim prin romania baieti pe unde am trecere va anunt eu si poate bem o bere sa mai pierd si prin romania bani ca aici am pierdut destui!
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Oct 8 2008 07:15pm
tot la un roman au ajuns , stai linistit rofl.gif

oricum , nasol, foarte nasol sad.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Oct 9 2008 12:58am
nasoala treaba.
am si eu o vaga idee cum e sa pierzi diverse lucruri, numai ca mie mi le-au furat din masina. de 2 ori mi-au spart masina, de fapt 2 masini. o data au luat un laptop si alte componente de calculator, iar alta data mi-au spart-o si mi-au furat un kkt de ipod...
deci te inteleg cum te simti.
incearca sa te duci prin locurile pe unde ai fost ieri, poate ai un pic de noroc si ii gasesti, oricum esti in spania nu in romania, deci ai avea ceva mai multe sanse.
da, si ai grija la nevasta, am auzit ca are adevarate calitati pugilistice tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Oct 9 2008 04:56am
intr-adevar nasol..lasa sanatate sa fie ca restu vine de la sine(inclusiv boala rofl.gif )
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Oct 9 2008 05:23am
HAHAHAHHAHAHAHA!!!!!!!:D:D: Se intampla si la case mari tongue.gif

Member
Posts: 349
Joined: Sep 9 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 9 2008 05:59am
Saracu de tine sad.gif wacko.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Oct 9 2008 07:22am
Quote (MrDjBthu @ Thu, Oct 9 2008, 08:58am)
nasoala treaba.
am si eu o vaga idee cum e sa pierzi diverse lucruri, numai ca mie mi le-au furat din masina. de 2 ori mi-au spart masina, de fapt 2 masini. o data au luat un laptop si alte componente de calculator, iar alta data mi-au spart-o si mi-au furat un kkt de ipod...
deci te inteleg cum te simti.
incearca sa te duci prin locurile pe unde ai fost ieri, poate ai un pic de noroc si ii gasesti, oricum esti in spania nu in romania, deci ai avea ceva mai multe sanse.
da, si ai grija la nevasta, am auzit ca are adevarate calitati pugilistice tongue.gif


Degeaba ma duc ca aici is astia cu ochii pe plicuri,foi , etc etc ca pe butelie!!!
Singura chestie ce am recuperat anu asta a fost ca am pierdut pasaportul anu asta din nou si mau chemat de la politie sa ma duc dupa el...o suma de bani cine draq merge sa zica la politie ca a gasit? hai sa fim seriosi rofl.gif

Dane nici sanatatea nu e buna acuma in momentul asta am racit ca draq tongue.gif

Mada da asa e se mai intampla si la case mai mari tongue.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Oct 9 2008 07:51am
oricum am inteles ca in spanie e cam prapad asa din ceea ce priveste joburile, economia, si o mica criza imobiliara...
sa inteleg ca de asta te intorci ?
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Oct 9 2008 09:15am
naspa !

dar daca ajungi in romania iti dau eu o bere biggrin.gif !!

e/: fac cinste tongue.gif

This post was edited by spyzimbru on Oct 9 2008 09:15am
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 9 2008 10:54am
ai pierdut salarul ? asta chiar ca-i naspa. asta sa iti fie invatatura de minte, foloseste banii electronici ! vreau sa spun, card bancar.

sa mor io ce naspa, sa pierzi plicu cu salaru. bangin.gif

edit: na o bere virtuala bier.gif

This post was edited by the_rest on Oct 9 2008 10:55am
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll