Quote (MrDjBthu @ Thu, Oct 9 2008, 08:58am)
nasoala treaba.
am si eu o vaga idee cum e sa pierzi diverse lucruri, numai ca mie mi le-au furat din masina. de 2 ori mi-au spart masina, de fapt 2 masini. o data au luat un laptop si alte componente de calculator, iar alta data mi-au spart-o si mi-au furat un kkt de ipod...
deci te inteleg cum te simti.
incearca sa te duci prin locurile pe unde ai fost ieri, poate ai un pic de noroc si ii gasesti, oricum esti in spania nu in romania, deci ai avea ceva mai multe sanse.
da, si ai grija la nevasta, am auzit ca are adevarate calitati pugilistice

Degeaba ma duc ca aici is astia cu ochii pe plicuri,foi , etc etc ca pe butelie!!!
Singura chestie ce am recuperat anu asta a fost ca am pierdut pasaportul anu asta din nou si mau chemat de la politie sa ma duc dupa el...o suma de bani cine draq merge sa zica la politie ca a gasit? hai sa fim seriosi

Dane nici sanatatea nu e buna acuma in momentul asta am racit ca draq

Mada da asa e se mai intampla si la case mai mari