d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cum Rulati D2 Pe Vista? > Astept Raspunsuri Nu "free Bump"
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Sep 27 2008 09:56am
La mine merge ffff greu...porneste jocu' dupa 2min.Poate trebuie instalat iar...nush.Astept raspunsurile voastre.MULTUMESC!!!
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Sep 27 2008 12:16pm
poate nu o-i avea rami biggrin.gif gen 2-3-4-5-6-7-8k biggrin.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Sep 27 2008 01:01pm
vista e prin natura sa un soft mancator de resurse, deci cum zicea Andrei..vai de ei rami , sub 2k nu as incerca sa instalez vista, decu msa joc d2

reistall la diablo nu te ajuta cu nimic imo
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Sep 27 2008 02:48pm
era un tutorial pe aici.
stai sa caut si iti dau link sau quote

edit: citeste aici:

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=13416317&f=21&st=0#entry72936656

sper sa-ti mearga
vezi ca sunt pasi peste care poti sa treci, nu trebuie sa ii faci pe toti, cred ca te descurci wink.gif

daca nu , suntem aici sa mai dam niste sfaturi


This post was edited by MrDjBthu on Sep 27 2008 02:54pm
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Sep 27 2008 03:01pm
am resurse si pt vista si pt alte aplicatii......e vb ca pleaca fff greu.Pachu nu cred ca rezolva problema
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 28 2008 08:49am
windows vista - e trist, dar exista. Si mai trist este ca oamenii il folosesc.

Mie mi se pare ca XP este incet, daramite vista.

Stie cineva cum sa imi instalez windows 98 ? ca as rula windows 98 dar nu mi se instaleaza ca e prea nou calcu, cred ca din cauza ca are harduri sata-ii ...
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Sep 28 2008 08:52am
Quote (the_rest @ Sun, 28 Sep 2008, 16:49)
windows vista - e trist, dar exista. Si mai trist este ca oamenii il folosesc.

Mie mi se pare ca XP este incet, daramite vista.

Stie cineva cum sa imi instalez windows 98 ? ca as rula windows 98 dar nu mi se instaleaza ca e prea nou calcu, cred ca din cauza ca are harduri sata-ii ...


Formateaza Hardu in Fat32 si dupa aceea o sa iti mearga
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Sep 28 2008 10:08am
gata copii am rezolvato .....se da click dreapta pe icoana cu jocu'(sau pe exe din joc)...te duci in properties.......compatibility, si bifezi sa ruleze compatibil cu winXP si mai bifezi.....disable desktop composition.Si pleaca jocu' instant!!!!
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Sep 28 2008 10:57am
Quote (RO_Byron @ Sun, 28 Sep 2008, 19:08)
gata copii am rezolvato .....se da click dreapta pe icoana cu jocu'(sau pe exe din joc)...te duci in properties.......compatibility, si bifezi sa ruleze compatibil cu winXP si mai bifezi.....disable desktop composition.Si pleaca jocu' instant!!!!


si asta nu scria in topicul de ti-am dat link ? tongue.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Sep 28 2008 11:21am
Quote (MrDjBthu @ Sun, 28 Sep 2008, 17:57)
si asta nu scria in topicul de ti-am dat link ? tongue.gif



nope
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll