Quote (the_rest @ Sun, 28 Sep 2008, 16:49)
windows vista - e trist, dar exista. Si mai trist este ca oamenii il folosesc.
Mie mi se pare ca XP este incet, daramite vista.
Stie cineva cum sa imi instalez windows 98 ? ca as rula windows 98 dar nu mi se instaleaza ca e prea nou calcu, cred ca din cauza ca are harduri sata-ii ...
Formateaza Hardu in Fat32 si dupa aceea o sa iti mearga