Chestie ciudata!!! dar am vazut niste anunturi prin orash si anunturi tv,yiare etc si am yis hai sa incercam

Am depus dosarul la CNP si la Guardia Civil.
CNP = Cuero Nacional de Policia = Corpu National al politiei
Guardia Civil = nush cum vine in romaneste

dar snt cei mai tari e tot politie dar is in verde imbracati.
saptamana asta ma suna sa fac probele asa ca uratimi mult norok poate voi fi primul roman in politia spaniei

Am incercat si in romania sa dau cand am terminat a-8-a sa ma duc la Campina dar mi-au spus pe fata vrei sa intri pune cheile de la masina pe biroul meu...nu dau nume cine a fost dar era de la IPJ timis.
Poate voi face legea si ordine in spania