d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cool Azi Mam Inscis La Cnp > Cuerpo Nacional De Policia
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Sep 22 2008 05:01pm
Chestie ciudata!!! dar am vazut niste anunturi prin orash si anunturi tv,yiare etc si am yis hai sa incercam smile.gif
Am depus dosarul la CNP si la Guardia Civil.
CNP = Cuero Nacional de Policia = Corpu National al politiei
Guardia Civil = nush cum vine in romaneste rofl.gif dar snt cei mai tari e tot politie dar is in verde imbracati.
saptamana asta ma suna sa fac probele asa ca uratimi mult norok poate voi fi primul roman in politia spaniei biggrin.gif
Am incercat si in romania sa dau cand am terminat a-8-a sa ma duc la Campina dar mi-au spus pe fata vrei sa intri pune cheile de la masina pe biroul meu...nu dau nume cine a fost dar era de la IPJ timis.
Poate voi face legea si ordine in spania biggrin.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Sep 22 2008 11:27pm
Probabil cum e la noi "Politia Comunitara" fostii gardieni publici.
Member
Posts: 349
Joined: Sep 9 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 23 2008 01:08am
Gabore smile.gif)
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Sep 23 2008 03:21am
succes smile.gif)))


curcaneee biggrin.gif
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Sep 23 2008 05:22am
bla bla bla
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Sep 23 2008 11:28am
nu is comunitari azi am aflat e Guardia Civila.spania inca are rege si Guadia civila se trage din garda lui deci is ceva tari si oricum acolo am picat azi pt ca tre sa fii get be get spaniol din arbore geoologic si eu doar cetatean spaniol...
vineri ma duc la politie sa dau testul psiho >D
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Sep 23 2008 11:53am
Quote (DanyTheDog @ Tue, 23 Sep 2008, 19:28)
nu is comunitari azi am aflat  e Guardia Civila.spania inca are rege si Guadia civila se trage din garda lui deci is ceva tari si oricum acolo am picat azi pt ca tre sa fii get be get spaniol din arbore geoologic si eu doar cetatean spaniol...
vineri ma duc la politie sa  dau testul psiho >D


biggrin.gif mult succes biggrin.gif ! iti tin pumnii !
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Sep 23 2008 12:50pm
Quote (DanyTheDog @ Tue, Sep 23 2008, 07:28pm)
nu is comunitari azi am aflat  e Guardia Civila.spania inca are rege si Guadia civila se trage din garda lui deci is ceva tari si oricum acolo am picat azi pt ca tre sa fii get be get spaniol din arbore geoologic si eu doar cetatean spaniol...
vineri ma duc la politie sa  dau testul psiho >D


auleu , testul psiho ......
nasol biggrin.gif
spor biggrin.gif
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Sep 23 2008 02:34pm
Mult Succes la test tongue.gif

si sa faci fasta la Spanioli tongue.gif
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Sep 23 2008 02:42pm
Succes ! bier.gif
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll