Quote (bfrulz @ Sun, 21 Sep 2008, 22:59)
omg .. sry ptr tov tau only4fg . .dar se shtie k dak vrei sa iti iei motocicleta iti trebe shi un carnet de nebun .. plm .. aqma sry ptr tov tau ..
E naspa frate pt ca
1.Navea permis
2.Erea baut
3.Nu erea motoru lui
4.Erea Tras
5.Mai avea si pe unu in spate
6.Are gatu rupt ..Coloana in 3 locuri rupta..si sanse sa nu ramana paralizat 20 % ..Deci Plm..e Urat Frate ..Si Stau Si Ma Gandesc Ca Cu 10 Minute Eu Eream Cu El Pe Motor