Quote (Xixina @ Thu, Sep 18 2008, 07:44pm)
eu cred ca trebuie RODAJ .. avem echipa .. jaca bine dar nu se simnt unii pe altii .. eu zic ca trebuie CEL PUTIN 1 AN .. pana sa joaca la 100 %
trebuie cel putin un an de minute pe teren sa bata pe bayern
This post was edited by the_rest on Sep 18 2008 10:59pm