ah da, in august 2005 am cumparat diablo2, am zis ca ce dreq ma, nu mai merg parolele de la cracku de battle net, sa cumpar jocu ! ca le aveam de vreo luna jumate. deci ma uit prin cluj, hai domle' un diablo2 si un expansion. Pai este numai expansion intr-un loc, in alt loc nu au, la media galaxy intreb si zic aia ca la altex si la altex nu au, naspa, hai sa cumpar de pe internet sa vad ce-o fi, n-or fi taxele alea postale nu stiu cat. Ok, dau add to basket, trec telefonu si adresa, ma suna aia ca vreau diablo2 ? vreau doamna, a treia zi vine un tip cu colet postal ca-i trebe 1milion 320 de mii. In aceeasi zi, go diablo2 !
Eram un fury druid pe hardcore, mergeam si io cu tomb reaver si aratam smecher pe canal cu ditamai poleaxe in mana.
La d2jsp am facut si io un cont de chestie, am si uitat parola de 2 ori. Pana acum vre-o 6 luni an nici nu prea postasem de trade.