Quote (DanyTheDog @ Sat, Oct 4 2008, 02:13pm)
Nu a avut probleme dar eram un pic ingrijorat deoarece ia venit si citatia de la tribunal acasa si nu mi-a zis pana nu a plecat din concediu ^^
Nu a fost amenda de trafic sau ceva a fost ca ...nevastamea ia dat 2 bucati in gura la una si i-a spart si mobilul

cu picioru i-a dat, asa-i ? io stiu ca asa-i ...
si i-a spart mobilu ca il tinea la ureche, si i-a dat una de i l-a spart

edit: domne feri sa te certi cu ea.
This post was edited by the_rest on Oct 5 2008 09:40am