d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > O Intrebare... > Daca Se Poate Rapid
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Sep 14 2008 03:43pm
Dace ai amenda la noi in romania la politie afecteaza cu ceva cand pleci in alta tzara,afecteaza la granita?
e o amenda penala de 500 de mii ..
Dar vreau sa ma asigur inainte tongue.gif

This post was edited by DanyTheDog on Sep 14 2008 03:44pm
Member
Posts: 349
Joined: Sep 9 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 15 2008 12:46am
Nu cred pt o amenda asa mica sati cauzeze probleme
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Sep 15 2008 01:35am
din cate stiu eu nu
mie mi-a venit amaenda pt control radar din urma cu 4.5 luni , si nici macar nu era masina in posesia mea la acea data. ofc k am recurs la metode defensive juridice si le-am produs neplaceri ,
atat politiei rutiere Sinaia cat si firmei de la care am achizitionat auto (avand in vedere ca era "nerulata" in acte ) devil.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Oct 4 2008 08:13am
Nu a avut probleme dar eram un pic ingrijorat deoarece ia venit si citatia de la tribunal acasa si nu mi-a zis pana nu a plecat din concediu ^^
Nu a fost amenda de trafic sau ceva a fost ca ...nevastamea ia dat 2 bucati in gura la una si i-a spart si mobilul rofl.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Oct 4 2008 02:02pm
Quote (DanyTheDog @ Sat, 4 Oct 2008, 17:13)
Nu a avut probleme dar eram un pic ingrijorat deoarece ia venit si citatia de la tribunal acasa si nu mi-a zis pana nu a plecat din concediu ^^
Nu a fost amenda de trafic sau ceva a fost ca ...nevastamea ia dat 2 bucati in gura la una si i-a spart si mobilul rofl.gif


hahaahhahahahaaa
ce tare
abuzeaza si de tine ? biggrin.gif
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 5 2008 09:39am
Quote (DanyTheDog @ Sat, Oct 4 2008, 02:13pm)
Nu a avut probleme dar eram un pic ingrijorat deoarece ia venit si citatia de la tribunal acasa si nu mi-a zis pana nu a plecat din concediu ^^
Nu a fost amenda de trafic sau ceva a fost ca ...nevastamea ia dat 2 bucati in gura la una si i-a spart si  mobilul rofl.gif


cu picioru i-a dat, asa-i ? io stiu ca asa-i ...
si i-a spart mobilu ca il tinea la ureche, si i-a dat una de i l-a spart

laugh.gif

edit: domne feri sa te certi cu ea.

This post was edited by the_rest on Oct 5 2008 09:40am
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Oct 5 2008 01:16pm
daca nu a depus aia plangere , ca sa nu poata parasi tara pana la noi ordine , nu vad de ce ar fi probleme smile.gif) .

daca e o amenda de-asta de tulburare a linistii .. sau alterahaturi de genu .. have no fear smile.gif)
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Oct 5 2008 01:58pm
Quote (MrDjBthu @ Sat, Oct 4 2008, 10:02pm)
hahaahhahahahaaa
ce tare
abuzeaza si de tine ? biggrin.gif


Nu face de astea cu mine biggrin.gif devil.gif
Eu ce sa ii fac la biata fata daca comenteaza intruna si nu isi vede de viata ei wink.gif

Pacat ca nu am fost si eu acasa ca nu am avut concediu ca imi plac bataile de astea intre femei..nu de alea cu trasate de par si etc etc ...asa serios merge ^^

This post was edited by DanyTheDog on Oct 5 2008 02:00pm
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Oct 5 2008 02:05pm
Quote (DanyTheDog @ Sun, 5 Oct 2008, 22:58)
Nu face de astea cu mine biggrin.gif devil.gif
Eu ce sa ii fac la biata fata daca comenteaza intruna si nu isi vede de viata ei wink.gif

Pacat ca nu am fost si eu acasa ca nu am avut concediu ca imi plac bataile de astea intre femei..nu de alea cu trasate de par si etc etc ...asa serios merge ^^


zici tu asta, dar nu putem sa stim daca nu cumva ai ochii vineti chiar in momentul asta rofl.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Oct 5 2008 02:37pm
cred ca de-asta meri la jandarmerie , sa ai spate in caz de razboi tongue.gif
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll