Quote (MrDjBthu @ Mon, Sep 8 2008, 02:05pm)
crezi tu ca e distractie, dar e chiar invers.
stress si alergat, invatat ca vine bacu si admiterea.
clasa 11-a a fost baza ^^
a 12-a e baza .
toti profii te lasa-n pace , poti sa faci porcarii si tot nu te da afara din scoala
cat despre BAC... 5 zile de invatat si e luat cu peste 8 . lejeeer