Quote (noghri @ Sun, 7 Sep 2008, 03:01)
ocazional ma intorc la arcanum. un rpg mai vechi putin, dar foarte foarte complex si destul de lungut. actiunea se intampla intr-o lume bizara gen anii 1800 combinat cu elfi+tehnologie...merita jucat, te tine ore in sir. e facut de creatorii lui fallout ca fapt divers.
Am jucat fallout, mi-a placut dar n-am avut rabdare sa-l termin.
Arcanum of Steamworks and magick obscura? ceva in genul asta cred ca se numea - l-am vazut prezentat odata intr-o revista.
Quote (mmc01 @ Sun, 7 Sep 2008, 02:23)
Eu joc WoW de vreo 2 ani. MMO de la Blizzard. E fun ca socializezi cu multi, seara ne strangem 25 de insi si mergem sa dam jos un Boss care pica sau nu depinde. Bossu ala arunca 3 iteme pe care le impartim, samd. Joc de calitate pot sa spun, copilaros pe de o parte complicat pe de cealalta. Asta-i wow

Daca n-as sti mai multe despre el, l-as incerca.
Cel mult as da bani sa cumpar un joc decat sa platesc lunar.
Dar gratis >