d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Va Mai Jucati ? > In Afara De D2
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Sep 6 2008 05:05pm
Chiar pe bune - m-am cam plictisit si poate incerc ceva nou.
Nu lasati doar un nume de joc.. spiuneti si de ce jucati, de ce va place / plac acel / acele joc / jocuri.

Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Sep 6 2008 05:23pm
Eu joc WoW de vreo 2 ani. MMO de la Blizzard. E fun ca socializezi cu multi, seara ne strangem 25 de insi si mergem sa dam jos un Boss care pica sau nu depinde. Bossu ala arunca 3 iteme pe care le impartim, samd. Joc de calitate pot sa spun, copilaros pe de o parte complicat pe de cealalta. Asta-i wow smile.gif
Member
Posts: 4,233
Joined: Jun 21 2005
Gold: 3,537.10
Sep 6 2008 06:01pm
ocazional ma intorc la arcanum. un rpg mai vechi putin, dar foarte foarte complex si destul de lungut. actiunea se intampla intr-o lume bizara gen anii 1800 combinat cu elfi+tehnologie...merita jucat, te tine ore in sir. e facut de creatorii lui fallout ca fapt divers.
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Sep 6 2008 06:10pm
Quote (noghri @ Sun, 7 Sep 2008, 03:01)
ocazional ma intorc la arcanum. un rpg mai vechi putin, dar foarte foarte complex si destul de lungut. actiunea se intampla intr-o lume bizara gen anii 1800 combinat cu elfi+tehnologie...merita jucat, te tine ore in sir. e facut de creatorii lui fallout ca fapt divers.


Am jucat fallout, mi-a placut dar n-am avut rabdare sa-l termin.
Arcanum of Steamworks and magick obscura? ceva in genul asta cred ca se numea - l-am vazut prezentat odata intr-o revista.

Quote (mmc01 @ Sun, 7 Sep 2008, 02:23)
Eu joc WoW de vreo 2 ani. MMO de la Blizzard. E fun ca socializezi cu multi, seara ne strangem 25 de insi si mergem sa dam jos un Boss care pica sau nu depinde. Bossu ala arunca 3 iteme pe care le impartim, samd. Joc de calitate pot sa spun, copilaros pe de o parte complicat pe de cealalta. Asta-i wow smile.gif


Daca n-as sti mai multe despre el, l-as incerca.
Cel mult as da bani sa cumpar un joc decat sa platesc lunar.
Dar gratis >
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Sep 6 2008 06:13pm
Ladder slasher
nu stiu de ce imi place
nu stiu de ce il joc
Member
Posts: 4,233
Joined: Jun 21 2005
Gold: 3,537.10
Sep 6 2008 06:41pm
acel arcanum smile.gif. daca ai ocazia, joaca-l. chit ca e mai vechi..dar ca si rpg, e undeva in top smile.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Sep 6 2008 06:42pm
Quote (noghri @ Sun, Sep 7 2008, 02:41am)
acel arcanum smile.gif. daca ai ocazia, joaca-l. chit ca e mai vechi..dar ca si rpg, e undeva in top smile.gif


e un fel de ladder slasher sau ca d2?
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Sep 6 2008 06:45pm
Quote (noghri @ Sun, 7 Sep 2008, 03:41)
acel arcanum smile.gif. daca ai ocazia, joaca-l. chit ca e mai vechi..dar ca si rpg, e undeva in top smile.gif


Nu l-am vazut in shops, nush pe cineva care sa mi-l imprumute.
Si nu cred ca sunt in stare sa ma bag intr-un nou univers de joc.
Am incercat mai demult si Baldur's Gate - super, dar sa ai rabdare.

Quote (DyCa4EveR @ Sun, 7 Sep 2008, 03:13)
Ladder slasher
nu stiu de ce imi place
nu stiu de ce il joc


Vrei fg, poate de-asta.

This post was edited by Alexandru on Sep 6 2008 06:48pm
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Sep 6 2008 06:55pm
Quote (DyCa4EveR @ Sun, 7 Sep 2008, 03:42)
e un fel de ladder slasher sau ca d2?


ma ladder slasher e click click click si iarasi click - faci muschi la deget tongue.gif
gandeste-te la un d2 mai complex
Member
Posts: 4,233
Joined: Jun 21 2005
Gold: 3,537.10
Sep 6 2008 06:57pm
nu e nici un fel de ladder slasher, si nu e nici ca d2....desi are o oarecare complexitate de iteme. e doar un rpg foarte ok...iti da posibilitatea sa termini povestea in mai multe stiluri oarecum, poti sa fii total evil sau cel mai bland, poti fii evident un ultimate mage sau cel mai tare pistolar..clasele de caractere si buildurile iarasi sunt foarte complexe iar povestea...e super, cu niste dialoguri foarte bine imbinate. nu cred ca se mai gaseste in shops deloc din pacate, asa ca singura solutie e sa il cauti in alte parti. eu am reusit sa imi fac o copie de la un prieten care le are originale.

singurul neajuns la arcanum e ca nu m-a fascinat partea de multi niciodata, desi sunt o gramada de moduri pt el din cate am auzit.
Go Back To Romanian Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll