d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Intrebare
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,968
Joined: Sep 1 2008
Gold: 33.00
Sep 1 2008 05:43am
Mi-am facut cont pe jsp de la o sala si in juma de ora am luat ban fara sa fac nimic...din cate am inteles se poate sa-si mai fi facut cineva cont pe jsp si sa creada astia ca e vb de multiacc, acum ...plm am schimbat pc-u de la care 100% n-a mai fost facut cont pe jsp....intrebarea e daca ma mut la calc cu diablo e posibil sa-mi iau iar ban aiurea?
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Sep 1 2008 11:14am
daca ai schimbat doar compul si nu sala atunci tot iti vei lua ban.
1 sala are cel mai probabil 1 singur ip real si restul virtuale, iar jsp il vede doar pe cel real, ceea ce inseamna ca indiferent de computerul la care stai tot acelasi ip il vede jsp.
Member
Posts: 3,968
Joined: Sep 1 2008
Gold: 33.00
Sep 1 2008 01:52pm
Sunt ip-uri diferite pt ca am facut de pe wireless acc, si acum joc de la sala deci sunt ip-uri diferite
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 3 2008 04:09am
ain't life a bitch

ai facut tu ceva posturi ca nebunu, precis
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll