d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Libertate Pentru Suporteri > M#$e Garda !
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Aug 30 2008 12:19pm
sunt Stelist 100 % .. dar am vazut pe realitatea cum suporterii Craiovei nu erau lasat de catre jandarmi sa intre in Bucuresti pentru meciu cu dinamo ! imi pare rau ca sunt pe jsp si nu pot sa imi exprim tota " iubirea mea fata de politie " M&^E Garda ~
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Aug 31 2008 01:57pm
poate mai si asculti ce zic aia cand arata reportajele..nu de alta, dar chair au mentionat.... NICI macar UN suporter dintre cei mentionati NU avea bilet..pai asa sa tot vrei la meci
Member
Posts: 523
Joined: Jul 31 2004
Gold: 3.00
Sep 1 2008 12:47am
Nu ca nu aveau bilet....Erau interzisi in Groapa supoterii Craiovei ca fac scandal...

Au obiceiuri sa arunce diferite obiecte in teren...Dinamo sta cu frica...sa nu se intrerupe meciul... biggrin.gif

/Dec devil.gif
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Sep 1 2008 03:51am
Io zic sa faci si-o petitie...
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll