fg care lai avut daca o sa ai unlock vro data nu o sa ii vezi:D k ti ia luat ala care tea inchis
ce sa mai zici de unlock mai bine iti faci alt acc

toti ii pupa in cur pe njaguard ala face $ si toti il pupa in cur freaca pula pe jsp cica modereaza

) si dorm pe ei .... ETC ETC

si pe Indla a zis k ii da unlock de 2-3 luni dar dorm in continuare cat de .... nu fac nimica fara njag
This post was edited by kelz0 on Aug 30 2008 10:47am