d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Grupa F > Lyon , Bayern , Steaua , Fiorentina
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Aug 28 2008 10:48am
Pareri , Sanse , Discutii biggrin.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Aug 28 2008 10:49am
parerea mea:

maahahahahahahahahhahahahahahahahaha

desi in a 4-a vroiam pe atletico cry3.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Aug 28 2008 10:51am


ce sa zic biggrin.gif
iar dam de lyon rolleyes.gif
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Aug 28 2008 10:52am
ce tare asa repede au fost scoase pozele ?! smile.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Aug 28 2008 11:30am
Quote (DyCa4EveR @ Thu, 28 Aug 2008, 17:51)
http://assets.sport.ro/assets/sport/2008/08/26/articles/9558/images/thumb_size1.jpg

ce sa zic biggrin.gif
iar dam de lyon rolleyes.gif


cel mai mult ma bucur ca am picat cu fiorentina tongue.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Aug 28 2008 11:31am
Quote (napsterz0r @ Thu, Aug 28 2008, 07:30pm)
cel mai mult ma bucur ca am picat cu fiorentina tongue.gif


da rofl.gif
Member
Posts: 523
Joined: Jul 31 2004
Gold: 3.00
Aug 29 2008 12:48am
Locul 3 daca ia este MINUNE!

Cu Fiorentina, Lyon si Bayern se poate scoate meci egal in Ghencea! Vicotrie posibila in fata la una din cele trei este posibil! Depinde de miza asta! smile.gif

Eu cred va Bayern si Fiorentina se califica! Lyon nu mai are asa multi jucatori buni cum avea acum 2 ani cand az jucat cu Steaua!

Singurul care a ramas...si care este bun este Benzema! Malouda, Abidal, etc au plecat! Juninho este batran si jocul lor campionatul trecut a scartiit! tongue.gif

Iar o sa fie Mutu huiduit in pe un stadion din Romania! Mai ales ca el a fost si fost Dinamovist...si stelistii iubesc pe dinamovisti d-lol.gif

/Dec devil.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Aug 29 2008 03:12am
astea sunt grupele - nu trebuie sa plangem acum
important e sa joace fotbal nu sa il mimeze
pana la urma de asta te califici in CL - sa joci cu cei mai buni
sper la un loc trei pentru Steaua si CFR Cluj, cu toate ca Clujul e intr-o forma slaba

Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Aug 29 2008 04:34am
nu cred ca au sanse nici steaua nici cfr . le urez numa succese , ca doar sunt roman , dar sincer, nu prea cred ca iese ceva smile.gif
Member
Posts: 523
Joined: Jul 31 2004
Gold: 3.00
Aug 29 2008 04:59am
Am vrb cu niste prieteni si cred ca o sa ajungem sa vedem Bayern - Steaua la München! biggrin.gif

/Dec devil.gif
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll