Salutare la toata lumea!
In curand o sa-mi vina noua masina si ma gandesc sa ii pun numar personalizat!
Numarul costa cred ca in jur de 600 - 650 de Euro si este valabil vreo 10 ani!
Fiind un fan fidel lumei dracului

m-a gandesc sa pun un nume care sa aiba legatura cu cu jocul Diablo! Maximul numar de litere este 7! Asta ca nu pot sa am mai mult de 7 litere...
Vreau sa aflu si eu parearea voastra!
Sunt cateva nume la care m-am gandit deja. Aceste idei sunt influentate de la diferite nume de caractere, runewords, skills, orase, etc care fac parte din joc! Culoare masinei o sa fie argintie...si poate ca numele sa aiba si o legatura cu culare nu numai cu Diablo...dar asta nu este neaparat!

Cateva idei de nume:
TYRAEL
IZUAL
ENIGMA
AVENGER
SMITER
EXILE
GRIEF
IK BARB
FRENZY
BERSERK
CALDEUM ( Diablo 3)
Daca aveti alte idei de nume...puteti posta in acest thread!
/Dec
This post was edited by Decebalux on Aug 26 2008 03:59am