d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Diablo M-a Omorat In Viata Reala > Aveti Grija
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,178
Joined: Mar 28 2007
Gold: 52.00
Aug 22 2008 02:23am
Din cauza acestui joc nenorocit nevasta m-a lasat si a plecat cu altul.....Erau de 1 an impreuna dar eu eram prea ocupat sa fac baal runs sa geses si eu jah si ber..... Vestea a cazut pe mine ca FOH. Daca mai aveti pe cineva in viata reala de pe care-l iubiti, lasati-l dracului de joc.
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Aug 22 2008 02:40am
Daca ai nevasta si joci Diablo, inseamna ca esti tembel.
Barbatii insurati joaca wow.
Member
Posts: 8,178
Joined: Mar 28 2007
Gold: 52.00
Aug 22 2008 02:45am
Quote (mmc01 @ Fri, Aug 22 2008, 08:40am)
Daca ai nevasta si joci Diablo, inseamna ca esti tembel.
Barbatii insurati joaca wow.


Multumes de info. Daca ma mai insor ma apuc de WOW
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 22 2008 04:06am
se stie ca diablo2 provoaca adictie

gandeste-te pozitiv: ai putea avea adictie la droguri
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Aug 22 2008 07:37am
Quote (the_rest @ Fri, 22 Aug 2008, 12:06)
se stie ca diablo2 provoaca adictie

gandeste-te pozitiv: ai putea avea adictie la droguri


Norocosii le au pe amandoua ! laugh.gif
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Aug 22 2008 07:42am
Quote (Rusu @ Fri, Aug 22 2008, 01:37pm)
Norocosii le au pe amandoua ! laugh.gif


yyy
Member
Posts: 10,497
Joined: Jan 6 2007
Gold: 2,922.00
Aug 22 2008 08:31am
freak?
Member
Posts: 523
Joined: Jul 31 2004
Gold: 3.00
Aug 22 2008 09:25am
Nu numai Diablo omoara viata reala...toate jocurile la computer... daca te ocupi de ele fara masura si uiti de cei din jur...

Daca te insori din nou...cauta o nevasta cu care sa joci WOW biggrin.gif

/Dec devil.gif

This post was edited by Decebalux on Aug 22 2008 09:26am
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Aug 22 2008 10:09am
foarte nasoala veste . imi pare rau pentru tine , dar cine stie.... daca respectiva a plecat asa .. pe baza unui joc , fara macar o discutie MARE, poate nici nu era prea interesata de casnicie .

iti urez spor in a gasi alta mai buna , si sa ne auzim cu bine smile.gif
Member
Posts: 8,178
Joined: Mar 28 2007
Gold: 52.00
Aug 22 2008 11:36am
Quote (Taiko @ Fri, Aug 22 2008, 04:09pm)
foarte nasoala veste . imi pare rau pentru tine , dar cine stie.... daca respectiva a plecat asa .. pe baza unui joc , fara macar o discutie MARE, poate nici nu era prea interesata de casnicie .

iti urez spor in a gasi alta mai buna , si sa ne auzim cu bine smile.gif


Multumesc, incerc sa ma adun, de maine incepe restul vietii mele.....
Go Back To Romanian Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll