Quote (Taiko @ Fri, Aug 22 2008, 04:09pm)
foarte nasoala veste . imi pare rau pentru tine , dar cine stie.... daca respectiva a plecat asa .. pe baza unui joc , fara macar o discutie MARE, poate nici nu era prea interesata de casnicie .
iti urez spor in a gasi alta mai buna , si sa ne auzim cu bine

Multumesc, incerc sa ma adun, de maine incepe restul vietii mele.....