Quote (DyCa4EveR @ Sat, Aug 16 2008, 10:45am)
cu toti suntem

dream on
nu-s fanul nimanui, nici iarba

oricum, daca ai fani mada , spor ..e usor sa-i dobandesti, mai greu sa-i pastrezi
mai conteaza si motivul pt care sunt fanii tai(daca e care cred eu....)