d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ziua De 24 Iulie... > Doliu
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Jul 24 2008 12:46pm
Azi dupa masa am primit un telefon de la prietena (nevasta),este in romania a fost la control la medic cu bebe meu si surpriza care a data-o a fost ca: Stiti domnisoara nush cum sa va luam dar e greu de spus asa ceva...Copilul dumneavoastra este MORT de cateva zile.
Sunt distrus nu mai stiu ce sa fac dupa ce la purtat 4 luni in pantece,se mishca se vedea cum ii bate inimioara lui cea mica sa imi zica ca copilul a murit nush ce sa mai fac is distrus nush daca voi trece peste asa ceva copilul meu la care am tinut si abia asteptam sa iese la lumina zilei sa imi spuna ca e mort...cea mai nasoala chestie pe care poti sa o patesti in viata sa auzi ca copilul tau este mort cred ca am sa ma distrug incet si eu.Cand am auzit vestea asta proasta nush parca am intrat in pamant.pacat p ca era copil nevinovat.
Fie ca copilul meu sa se Odihneasca in pace sus in ceruri si ca Domnul sa aibe grija acolo sus de el.

Cu stima si disperare vam dat si voua vestea cea mai naspa din viata mea si sper sa nu patiti asa ceva nici o data pt ca este super penibil.Mi.as da viata mea daca as putea ca el sa traiasca.
Multumesc pt tot, Dany!
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jul 24 2008 12:54pm
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Jul 24 2008 01:02pm
Urat e putins spus...
Nu stii in ce stare sunt acuma imi vine sa ma iau sa vin pe jos pana in romania si sa il iau de gat pe medic,cu totusi ca el nu are nici o vina.
Nush ce sa mai cred aici in spania acu 2 saptamani a fost la control nu avea absolut nimik si acuma cum a plecat in vacanta in romania a fost iara la control ca esti obligata sa mergi din 2 in 2 saptamani la doctorsi imi da vestea asta...nush ce sa cred...
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jul 24 2008 01:04pm
Quote (DanyTheDog @ Thu, Jul 24 2008, 09:02pm)
Urat e putins spus...
Nu stii in ce stare sunt acuma imi vine sa ma iau sa vin pe jos pana in romania si sa il iau de gat pe medic,cu totusi ca el nu are nici o vina.
Nush ce sa mai cred aici in spania acu 2 saptamani a fost la control nu avea absolut nimik si acuma cum a plecat in vacanta in romania a fost iara la control ca esti obligata sa mergi din 2 in 2 saptamani la doctorsi imi da vestea asta...nush ce sa cred...


Pai nici nam cuvinte... Chiar ca urat e putin spus cry3.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jul 24 2008 02:03pm
imi pare nespus de rau Dani , chiar nu exista cuvinte pentru situatii de acest gen
Condoleante sincere
si , ca viitor medic si ca persoana care iubeste copii enorm (pe-ai altora pt k inca nu am proprii mei copii) cred ca pot sa vorbesc in numele celor de aici care ne stim
suntem alaturi de tine, incearca sa treci peste, e greu , asa e viata asta intotdeauna nedreapta ;
zicea cineva, ca singurul lucru in fata caruia suntem egali e moartea , m-am luat de el
si i-am explicat exact faza cu oamenii nevinovati si teroristii/criminalii

inca o data , Dani suntem alaturi de tine , o sa fie bine , in final o sa fie ok

p.s : nu ai chef de asa ceva dar trimestrul 2 de sarcina e cel mai nasol din toate punctele de vedere, Dani eu zic sa mai consulte un medic ca nu strica

hug.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Jul 24 2008 02:04pm
O aduc din nou aici si o bag la control ca nici mie nu imi vine sa cred.Multumesc pt tot
Member
Posts: 6,784
Joined: Jun 3 2005
Gold: 770.00
Jul 24 2008 02:10pm
Cum zicea si Arx_X nu exista cuvinte pt situatii de aceste gen , condoleantele mele sincere
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Jul 24 2008 02:59pm
Condoleante Dani , imi pare rau. Sper sa fi gresit doctorii cumva
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Jul 25 2008 02:53am
blink.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jul 25 2008 03:14am
Quote (kelz0 @ Fri, Jul 25 2008, 10:53am)
blink.gif


fsssss iar ai venit sa spamezi
toata ziua cu blinku tau retard..
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll