imi pare nespus de rau Dani , chiar nu exista cuvinte pentru situatii de acest gen
Condoleante sincere
si , ca viitor medic si ca persoana care iubeste copii enorm (pe-ai altora pt k inca nu am proprii mei copii) cred ca pot sa vorbesc in numele celor de aici care ne stim
suntem alaturi de tine, incearca sa treci peste, e greu , asa e viata asta intotdeauna nedreapta ;
zicea cineva, ca singurul lucru in fata caruia suntem egali e moartea , m-am luat de el
si i-am explicat exact faza cu oamenii nevinovati si teroristii/criminalii
inca o data , Dani suntem alaturi de tine , o sa fie bine , in final o sa fie ok
p.s : nu ai chef de asa ceva dar trimestrul 2 de sarcina e cel mai nasol din toate punctele de vedere, Dani eu zic sa mai consulte un medic ca nu strica