Quote (rizwan @ Sun, Jul 20 2008, 09:39pm)
Salut.
Vorbeste cu goldbranch
El se ocupa cu Why Am I Locked.
De la mine nu poti primii un raspuns, pentru ca eu nu am treaba cu asta, sorry.
Daca nu ai facut-o deja, posteaza in Why Am I Locked.
Dar ai rabdare, ca dureaza ...
Sunt multi ca tine, si eu greu sa le dai raspuns la toti.
Si Locked inseamna ca esti "under review" .
multumesc.