d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ajutor De La Un Mediator Roman > Pls..
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,199
Joined: Dec 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jul 20 2008 12:44pm
bun eu nu prea am folosit jsp pt tradeuri de cand sa dat restart la ladder. aseara am gasit un mal si lam vandut pe 40 fg. am cumparat cateva panarame de itemuri si un bilet la loterie dupa care restu am donat aiurea la care am vazut. in dimineata asta am vazut ca sunt locked. am postat unde trebuia am dat un mesaj unu mediator dar nimeni nu ma baga in seama. vreau sa stiu dece sunt locked pt ca nu am multi nu am furat iteme nu am incercat sa vand fg pt bani adevarati. daca un mediator/trusted roman poate sa ma ajute. va multumesc
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jul 20 2008 01:06pm
da-le un pm

goldbranch
mr.bommel
rizwan

nu prea au timp de citit forumul deci ar putea dura

din cate am auzit, cand iei lock primesti si un pm de la cel care a cerut/efectuat procedura de lock
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Jul 20 2008 01:39pm
Salut.
Vorbeste cu goldbranch
El se ocupa cu Why Am I Locked.
De la mine nu poti primii un raspuns, pentru ca eu nu am treaba cu asta, sorry.
Daca nu ai facut-o deja, posteaza in Why Am I Locked.
Dar ai rabdare, ca dureaza ...
Sunt multi ca tine, si eu greu sa le dai raspuns la toti.
Si Locked inseamna ca esti "under review" .
Banned
Posts: 6,199
Joined: Dec 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jul 21 2008 01:44am
Quote (rizwan @ Sun, Jul 20 2008, 09:39pm)
Salut.
Vorbeste cu goldbranch
El se ocupa cu Why Am I Locked.
De la mine nu poti primii un raspuns, pentru ca eu nu am treaba cu asta, sorry.
Daca nu ai facut-o deja, posteaza in Why Am I Locked.
Dar ai rabdare, ca dureaza ...
Sunt multi ca tine, si eu greu sa le dai raspuns la toti.
Si Locked inseamna ca esti "under review" .


multumesc.
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll