Quote (napsterz0r @ Wed, Jul 16 2008, 11:28pm)
ciudat ,felu` asta de a da Ta...
Gratz , si sunteti 3.. Bommel nu e Roman.
nu stiu.. trustedu zice akolo in guide ala se da pt trades nu daca ajuti k disperatu... asta este

)
/e da ce ai cu bommel?
This post was edited by DyCa4EveR on Jul 16 2008 03:35pm