d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Nevoie De Ajutor > Mediator / Trusted
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jul 15 2008 03:44pm
Un prieten de al meu !!

http://forums.d2jsp.org/user.php?i=444094

A incercat sa intre pe acc si nu ia mai mers passu si nu isi aminteste e-mailu !!

Poate sa faca ceva sa recupere acc??


Va rog un sfat ceva !
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Jul 16 2008 02:43am
Sa trimita un email la njaguar@d2jsp.org
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jul 16 2008 03:15am
daca nu isi aminteste nici e-mail .nu cred ca se poate face ceva..
altfel as zice si eu k accountul cutare cu TT , xx k fg si treburi e al meu dar nu mai stiu nimic din date blink.gif
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Jul 16 2008 03:20am
Quote (Arx_X @ Wed, 16 Jul 2008, 10:15)
daca nu isi aminteste nici e-mail .nu cred ca se poate face ceva..
altfel as zice si eu k accountul cutare cu TT , xx k fg si treburi e al meu dar nu mai stiu nimic din date  blink.gif


njaguar ii poate da un indiciu despre emailul sau daca nu si-l mai aminteste.
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jul 16 2008 03:55am
Quote (rizwan @ Wed, 16 Jul 2008, 11:20)
njaguar ii poate da un indiciu despre emailul sau daca nu si-l mai aminteste.


Aham ms !! ar fii de ajuns !! ca el nu mai stie exact care din e-mail e !! ca a facut altu special !!
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll