d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Nevoie De Ajutor Pls
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 3 2008 01:01pm
unde gasesc drivere pt AMD Sempron

am cautat pe amd.com si nu am gasit ce imi trebe mie
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Jul 3 2008 01:03pm
drivere pt procesor ????

sau te referi la placa de baza smile.gif . io cred ca la placa de baza. ce placa de baza ai ?

pentru proc stiu ca sunt dar numai pt cele pe 64 de biti , sau dual core-uri
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 3 2008 01:07pm
Quote (Taiko @ Thu, 3 Jul 2008, 22:03)
drivere pt procesor ????

sau te referi la placa de baza smile.gif . io cred ca la placa de baza. ce placa de baza ai ?

pentru proc stiu ca sunt dar numai pt cele pe 64 de biti , sau dual core-uri


pai stii cd-ul ala care ti-l da cand iti iei un pc mie imi tre alea .. pe cd scria ceva de Core Series

"

pai imi trebe pt placa de baza , placa lan , si placa de sunet

am procesor de 3000 +

This post was edited by GriffonsEye on Jul 3 2008 01:10pm
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Jul 3 2008 01:14pm
tot nu m-ai ajutat. smile.gif . specifica exact ce tip . si de proc , si de placa
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Jul 3 2008 01:16pm
Cauta tipul placi de baza si nr ei si se gaseste imediat.
numele placi exact, EX: GygaBites x78mkfhf
Procu nu conteaza ca driverele sunt pentru placa de baza

This post was edited by DanyTheDog on Jul 3 2008 01:17pm
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 3 2008 01:23pm
Quote (DanyTheDog @ Thu, 3 Jul 2008, 22:16)
Cauta tipul placi de baza si nr ei si se gaseste imediat.
numele placi exact, EX: GygaBites x78mkfhf
Procu nu conteaza ca driverele sunt pentru placa de baza


unde sa gasesc numele mellow.gif ? sa nu va bati joc de mine ca nu stiu
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Jul 3 2008 01:26pm
Start -> Run ->scrii " dxdiag "
apoi acolo vezi ca iti arata specificatii ale calculatorului . baga un screenshot , sau un copy paste de-acolo
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 3 2008 01:43pm



aici ii
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Jul 3 2008 02:08pm
acuma ca stii placa (awrdacpi etc.. ) cauti pe google pe forumuri ce zic aia si de unde sa iei . io plec amu de la lucru , nu mai am net smile.gif

spor .
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 3 2008 03:49pm
Quote (Taiko @ Thu, 3 Jul 2008, 23:08)
acuma ca stii placa (awrdacpi etc.. ) cauti pe google pe forumuri ce zic aia si de unde sa iei . io plec amu de la lucru , nu mai am net smile.gif

spor .


nu am gasit nimc sad.gif((

Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll