bravo , felicitari
eu nu am ajuns la mq niciodata..e prea sec pt mine ls ..click click click , poate- mai ciudat dar e fara o ratiune in viziunea mea
tot respectul pt timpul investit si pt mq's passed
p.s

e acum e mai greu sa treci un mq, nr usilor e proportional cu class (paladin 4 , alchemist 5 sau 6 sau chair mai multe)