din cate am vazut seama destul de mult cu wow.
si la grafica si la gameplay, cu skills, cu enchants pe arme, armuri class specific, male/female characters....
si am vazut ca o sa avem o gramada de hack'n slash pe acolo

ramane de vazut ce si cum
oricum cred ca pe 2010 o sa-l putem juca, nu de alta dar din cate vad blizz cam un joc pe an baga....
anu asta wotlk, la anu sc3 si dupa cred ca o sa avem d3.
sa dea dumneazeu si sa ma insel eu si d3 sa vina mai repede
ramane de vazut