Quote (MrBommel @ Sat, Jun 28 2008, 11:10am)
Eu mam jucat Silkroad Online duar de cand este lag pe serveri sau waiting list numai am nerv sa ma apuc de jocu asta.
OFFTOPIC:::Citeste pmu xD
ONTOPIC::::Mia zis fblocan k este 3 milioane jocu

. Daca era
duar 1 mil dadeam dar asha :/