d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Se Reseteaza Ladder-ul > Caut Gasca Pentru Noul Ladder
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,178
Joined: Mar 28 2007
Gold: 52.00
Jun 10 2008 01:51am
Salut moshilor,

Cine vrea sa facem party in noul ladder ??? La prima ora dupa reset sunt online
Member
Posts: 10,497
Joined: Jan 6 2007
Gold: 2,922.00
Jun 10 2008 02:56am
eu da ca incep sa joc in noul ladder, hammer sau sorc orb ^^
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Jun 10 2008 02:57am
cum dreacu ?biggrin.gif
Member
Posts: 8,178
Joined: Mar 28 2007
Gold: 52.00
Jun 10 2008 03:02am
Quote (Pr0m3t30 @ Tue, Jun 10 2008, 08:56am)
eu da ca incep sa joc in noul ladder, hammer sau sorc orb ^^


tot sorc orb fac si eu
Member
Posts: 10,497
Joined: Jan 6 2007
Gold: 2,922.00
Jun 10 2008 03:27am
Quote (syluridae @ Tue, Jun 10 2008, 10:02am)
tot sorc orb fac si eu


eu prefer hammer, toata lumea is face sorc
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jun 10 2008 04:14am
17 iunie ..adica peste o saptamana

si pala e tot 92 sad.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 10 2008 04:26am
apar iteme noi sau ceva de genu?
Member
Posts: 1,864
Joined: Nov 21 2007
Gold: 170.00
Jun 10 2008 04:41am
Intru cu AmaZon !

si spyzimbru @ d2jsp!

Hammer


asta daca ne primiti tongue.gif
Member
Posts: 8,178
Joined: Mar 28 2007
Gold: 52.00
Jun 10 2008 05:27am
Quote (korekale @ Tue, Jun 10 2008, 10:41am)
Intru cu AmaZon !

si spyzimbru @ d2jsp!

Hammer


asta daca ne primiti tongue.gif


Ofc, nu trebuie sa ceri permisiunea cuiva....
Ma gandeam sa ne strangem 8 insi si sa incepem usurel, batraneste, cu tristruns, tombruns, etc, pana ne punem si noi pe picioare. Facem jocuri cu parola sa nu vina oricine

deci:

1. syluridae: orb sorc
2. pr0m3t30: orb sorc sau hammer
3. spyzimbru: hammer
4. korekale: amma (java ???)

vrea careva sa faca baba ??

Se pare ca resetul va fi la ora 9am PDT adica ora 19 la noi. Daca tine 6 ore inseamna ca miercuri pe 18 cam pe la ora 1am ar trebui sa fie online. Deci care esti disponibil sa ne vedem atunci ????
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Jun 10 2008 05:34am
ce sparti oricum tot hc incep heart2.gif dar 18-28 sunt la mare biggrin.gif
Go Back To Romanian Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll