Quote (B4al @ Thu, 5 Jun 2008, 23:35)
Serial - era unu` cu niste doctori chirurgi fain, si CSI merge...
Film - godfather
Emisiune - apropo cred ca`i zice cu andi moisescu.
Cu doctori..daca e vechi, poate Mash 4077 ? Am vazut toate episoadele cand il dadeau pe Prima cu ceva timp in urma.
Cu doctori mai noi ar fi Scrubs, Dr.House ( Asta e preferatul meu momentan, dar s-a terminat sezonul din ce-am vazut pe AXN ), inca un serial cu un tip chelios tot pe AXN, (dar i-am uitat numele pt ca nu mi-a placut de la inceput ).
CSI e tare, dar mi se pare ca se prostesc cu fiecare oras adaugat ( aka serie noua ) Primul in schimb era foarte bun. Parerea mea