d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Haioase No# 3 > Cred K Pe La 3 Am Ajuns
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jun 2 2008 02:19am


traducere a celui de-al doi-lea cuvant .. "mushca XXXX" biggrin.gif
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jun 2 2008 02:37am
Quote (Arx_X @ Mon, 2 Jun 2008, 10:19)
http://www.fundatiaema.ro/images/fbfiles/images/dionea.JPG

traducere a celui de-al doi-lea cuvant .. "mushca XXXX" biggrin.gif


=))
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Jun 2 2008 04:29am
blink.gif
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jun 2 2008 03:42pm
ce cap ai bha :PPP gg bolundule xD
Member
Posts: 1,291
Joined: May 12 2008
Gold: 7.60
Jun 6 2008 09:05am
Lol Tare Rau Asta smile.gif)
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jun 6 2008 09:17am
Quote (FunkyForTzaT @ Fri, Jun 6 2008, 05:05pm)
Lol Tare Rau Asta smile.gif)


MiniManelist pls spam in alta parte

dak ai avea un pic de bun simtz in tine nai mai intra aici ... dupa renumele pe care l-ai facut Romanilor
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jun 7 2008 07:57am
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jun 13 2008 01:57am
Tare smile.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jul 21 2008 12:16pm
Un papagal trecea strada in zbor cand trece un BMW si il loveste, soferul vazandu-l la pamant ia o colivie si il baga inauntru sa il duca la veterinar poate mai are o sansa….
Dupa 20 min se trezeste papagalu’ si vede in stanga gratii dreapta gratii fata gratii spate gratii si spune:
-Ai de plm l-am omorat pe ala cu BMW-ul .

Un elev se duce la cantina si singurul loc liber este langa un profesor. Neavand ce face, se aseaza acolo.
Profesorul spune: - Porcul nu-i este prieten porumbelului.
Studentul raspunde: - Bine, atunci eu am zburat.
Enervat la culme, la examen, profesorul ii pune studentului cele mai grele intrebari, dar acesta raspunde la toate. In cele din urma, profesorul il intreaba: - Vezi pe drum un sac de minte si unul de bani. Pe care il iei?
- Pe cel cu bani.
- Eu l-as lua pe cel cu minte.
-Elevul: Fiecare cu ce n-are...
Profesorul, furios de-a dreptul, ii scrie pe lucrare "BOU". Studentul merge la el si ii spune:
- Domnule profesor, v-ati semnat, dar nu ati trecut nota!!! ...
Member
Posts: 15,031
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,620.29
Jul 21 2008 03:38pm
Doamne cat am ras la film.
Go Back To Romanian Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll